Vastupidav

Usaldusväärne ja kulumiskindel mikrotsement. Vastupidav pragunemisele ja vastupidav murdumisele. Ei ole võrreldav ühegi teise tootega turul.

Ei mingeid mõrasid

Materjali elastsus ja pealekandmisprotsess tagavad maksimaalse kindluse, et vältida liikumist ja pragusid.

Mikrotsemendiga valge põrand

Määrdumiskindel

Mikrotsement on vastupidav, veekindel ja määrdumiskindel. Soovitame kasutada duširuumides, basseinides, vannitubades, terrassidel, verandadel … mis tahes märjal alal.

Kaunis ja eriline

Ainulaadsed ja unikaalsed ruumid. Vuukideta, peene beeta-tekstuuriga ja õrna loomuliku välimusega, mis meenutab marmorit. Dekoraatorite ja arhitektide poolt kõrgelt hinnatud.

Mikrotsement sobib ideaalselt kasutamiseks nii põrandal kui seintel, siseruumides või välistingimustes

Kasutamiseks valmis

Suurepäraste usaldusväärsete kasutusomadustega mikrotsemendi tooted. Võtke ühendust ja me aitame teha meie tootevalikust sobiva valiku ning teeme Teile pakkumise.

Hinnad

Saame pakkuda kõrget kvaliteeti ja konkurentsivõimelist hinda. Meie tootevalikus on valida väga paljude erinevate värvitoonide ning mustrite vahel. Mikrotsement on kasutuskõlbulik erinevates ruumides ja erinevatel pindadel.

Elegantne pinnaviimistlus

Mikrotsement võib olla parim valik nende jaoks, kes otsivad oma vannituppa vuugivaba lahendust.

Mikrotsement on veekindel dekoratiivne materjal, mille abil saab vuugivaba viimistluse anda vannitoale, trendika ilme annab mikrotsement ka köögile ning teistele ruumidele. Materjaliga võib viimistleda nii seinu, põrandat kui ka lage.

Mikrotsementi kantakse pindadele käsitsi, metallist liibiga ning seda on võimalik paigaldada ühtse marmorilaadse pinnakattena eri suuruse ning kujuga pindadele. Võimalik on katta kõikvõimaliku suuruse ning kujuga alasid – ka kaarjaid pindasid, teravaid nurkasid ning sügavaid soppe. Mikrotsementi on samuti võimalik paigaldada otse vanade keraamiliste plaatide peale, kui on soov vannitoa ilmet kaasajastada.

Viimastel aastatel on vannitoa sisekujunduses olnud hinnatud suured keraamilised plaadid, sest võrreldes väiksemate plaatidega, on tulemus terviklikum ja rahulikum. Mikrotsemendiga viimistletud pind on aga sammuke veel edasi, sest lõpptulemus jääb täielikult vuugivaba, terviklik ja loomulik.

Just suuremate keraamiliste plaatide valikule seavad teatava piiri ette vannitoa ning sealse mööbli mõõdud ning kuju – igas suuruses plaadid ei pruugi seina ning põrandapinnaga hästi kokku sobituda. Mikrotsement on mugav lahendus, mida rakendades ei ole vaja muretseda vannitoa mõõtmete ja mööbli paigutuse pärast – materjaliga võib katta iga kujuga pindasid. Lisaks sirgele seinale saab mikrotsemendiga luua ka sopistusi ja erikujulisi lahendusi.

Vuugivaba pinna üheks eeliseks lisaks stiilsele väljanägemisele on kindlasti ka pindade puhastamise lihtsus, sest plaatide puhul on just vuugivahed need, kuhu peamiselt mustus koguneb. Mikrotsemendiga kaetud pinna puhul piisab, kui seda aegajalt pehme harja ja õrna puhastusvahendiga pesta ja loputada.

Kauni lahenduse saame ka, kui kombineerime mikrotsementi teiste materjalidega. Ruum jääb trendikas ja samas hubane, kui kombineerida puitu mikrotsemendiga. Mikrotsemendiga võib näiteks katta vaid dušinurga, jättes ülejäänud ruumi pinnakatteks hoopis puidu, krohvi või miks mitte ka värvi. Näiteks mõjub kaunina ka lahendus, kus põrandal on keraamilised plaadid ja seintel sobivas toonis mikrotsement.

Et luua põnev ja isikupärane lahendus, võib erinevaid toone ka omavahel kombineerida. Valida saab, kas tulemus jääb matt või kergelt läikiv. Kes soovib kodu interjööri lisada trendikust ning efektsust, võib mõelda ka mikrotsemendist dekoratiivseinale. Kui aluspind on ühtlane ja sile, ei põhjusta mikrotsemendiga seina viimistlemine suurt tolmu ega segadust. Ilus sein valmib kõigest mõne päevaga. Sein jääb efektne ning ruum saab värske ilme. Väga kauni, läbikumava pinna saab siis, kui valida dekoratiivseina alumiseks kihiks tume toon ning pealmiseks hele toon. Pilkupüüdev sein lausa kutsub end käega katsuma ja uurima.

Mikrotsement võib enda vastupidavuse ja lihtsa hooldamise tõttu osutuda väga praktiliseks valikuks ka esikusse, kui seal liiguvad aegajalt jalgrattad, rulad, lapse käru või liivakastist tulnud väiksed käekesed. Paigaldamise tehnika annab mikrotsemendile elava ning ainulaadse pinna.

Mikrotsement põrandad

Mikrotsement köögid

Mikrotsement mööbel

Mikrotsement renoveerimine

Mikrotsement trepid

Mikrotsement aurusaunad